GÜVENLİK SİSTEMLERİ

DESİ, evinizin ya da iş yerinizin güvenlik ihtiyacına göre birbirinden farklı alarm sistemi seçenekleri sunmaktadır. Detaylı bilgi sahibi olmak için 0850 259 50 55 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da sayfanın devamında bulunan kategorileri tıklayarak, alarm sistemlerimiz hakkına bilgi sahibi olmaya başlayabilirsiniz. Öncelikle telefon aramalı, telefon aramasız ya da mobil uygulamalı alarm sistemleri arasında seçim yapabilirsiniz.

Mobil uygulamalı modelimiz olan Desi Smartline Akıllı Alarm ile mobil uygulama üzerinden alarm sistemini kurabilir/devre dışı bırakabilir, açılış/kapanış bildirimlerini alabilirsiniz.

Telefon aramalı alarm sistemlerimizde, alarm kurulu iken izinsiz giriş yapıldığında sirenler devreye girer ve otomatik santral önceden programlanan numaraları arayarak alarm durumunu 6 kişiye kadar bildirir.

Telefon aramasız alarm sistemlerimizde, alarm kurulu iken izinsiz giriş yapıldığında sadece sirenler devreye girer. Alarm durumunu haber verme özelliği yoktur.

Telefon aramalı ve mobil uygulamalı alarm sistemleri tercihiniz doğrultusunda 7/24 Alarm İzleme Merkezi'ne bağlanabilme özelliğindedir.